تبلیغات
فروش بهترین و جدیدترین بازیهای کامپیوتری، مستندها ، انیمیشنها ، فیلمهای آموزشی و ... - آموزش ویدیویی طراحی سر انسان
فروش بهترین و جدیدترین بازیهای کامپیوتری، مستندها ، انیمیشنها ، فیلمهای آموزشی و ...

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 31 فروردین 1391

اطلاعات محصول:

در این مجموعه آموزشی، David Frinch فرایند گام به گام خود برای طراحی سر انسان را برای شما به نمایش میگذارد. او با یک شکل ساده ی سر شروع می کند و این ساختار را از چندین زاویه مختلف برای شما نشان میدهد. سپس بر روی ویژگی های مختلف سر انسان مثل چشم ها، بینی، لب ها، گوش ها، گردن و مو تمرکز میکند. او درباره ی نقاط عطف، ویژگی ها و نسبیت طراحی اشکال صورت میپردازد. او تمامی این اصول را به کار میگیرد تا طراحی هایی از صورت های ساده یک زن و یا مرد، تا چهره کامل یک شخص و تا طراحی اشخاص اسطوره ای میپردازد.

مشخصات محصول :
نام محصول : Dynamic Figure Drawing – The Head
کیفیت : عالی
فرمت : FLV
زبان : انگلیسی

قیمت : 3800 تومان

خرید پستی (تحویل 3 الی 6 روز)
برای خرید پستی این محصول (ابتدا تحویل محصول سپس پرداخت وجه آن) روی دکمه زیر کلیک کرده و پس از پر کردن کامل و دقیق مشخصات خود، سفارش خود را ثبت کنید. در خرید پستی، سفارش شما بین 3 الی 5 روز بعد به دست شما خواهد رسید.
طبقه بندی: فیلمهای آموزشی، 
برچسب ها: dynamic figure drawing the head، آموزش طراحی، آموزش طراحی بدن و سر انسان، آموزش طراحی سر و گردن، آموزش نقاشی سر انسان، آموزش نقاشی چشم و لب و صورت، آموزشی طراحی لب انسان، خرید آموزش طراحی بدن، خرید اینترنتی طراحی چهره، خرید پستی، خرید پستی طراحی سر انسان، طراحی، طراحی سر انسان، طراحی صورت، طراحی چهره، ویدیو آموزشی نقاشی سر و گردن، کشیدن بدن، کشیدن سر انسان،
ارسال توسط mohsen
آرشیو مطالب
نظر سنجی
کدام محصولات را بیشتر برای فروش قرار دهیم؟

امکانات جانبی
لینک دوستان
href="http://www.blogskin.ir">قالب وبلاگ