تبلیغات
فروش بهترین و جدیدترین بازیهای کامپیوتری، مستندها ، انیمیشنها ، فیلمهای آموزشی و ... - خرید پستی انیمه زیبای Jyu Oh Sei
فروش بهترین و جدیدترین بازیهای کامپیوتری، مستندها ، انیمیشنها ، فیلمهای آموزشی و ...

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 26 اردیبهشت 1391

اطلاعات محصول:

تور و برادر دوقلویش رای بعد از اینکه شاهد مرگ مشکوک والدینشان بودن، توسط مردان ماسک پوش به سیاره متروکه ای انداخته شدند. به انها فقط یک چاقو و یک چنته داده شده بود و آنها در جستجوی تمدن در سیاره ای که دارای گیاهان اولیه بود سرگردان بودند. آنها به زودی متوجه شدند که گیاهان مزیتی دارند. فقط قوی ها بقا می یابند ؛ آنهایی که انسان بودنشان را به کنار گذاشته و انسان های چارپایی می شوند .تور قوی است و تطابق برای او طبیعی می باشد ولی برای برادر وی رای که ضعیف است امورات به خوبی نمی گذرند.تور اکنون باید تمام ذکاوت – قدرت و جسارتش را بکار برد تا زندگی در چیمرا را به عنوان عضوی ار آن تحمل کند و در بالای همه قرار گرفته و پادشاه جانوران گردد.

Jyu.Oh.Sei خرید پستی انیمه زیبای Jyu Oh Sei

 

تعداد: 1 DVD

قیمت : 2800 تومان

خرید پستی (تحویل 3 الی 6 روز)
برای خرید پستی این محصول (ابتدا تحویل محصول سپس پرداخت وجه آن) روی دکمه زیر کلیک کرده و پس از پر کردن کامل و دقیق مشخصات خود، سفارش خود را ثبت کنید. در خرید پستی، سفارش شما بین 3 الی 5 روز بعد به دست شما خواهد رسید.
طبقه بندی: کارتون و انیمیشن، 
برچسب ها: خرید انیمه jyu oh sei، خرید انیمه، زیرنویس فارسی، خرید انیمه های جدید، خرید انیمه ژاپنی، خرید اینترنتی jyu oh sei، خرید پستی jyu oh sei، فروش jyu oh sei، فروش انیمه jyu oh sei، فروش انیمه، فروش انیمه ها، فروش انیمه های جدید، فروش اینترنتی jyu oh sei، فروشگاه اینترنتی، jyu oh sei، فروشگاه اینترنتی انیمه، فروشگاه کارتون،
ارسال توسط mohsen
آرشیو مطالب
نظر سنجی
کدام محصولات را بیشتر برای فروش قرار دهیم؟

امکانات جانبی
لینک دوستان
href="http://www.blogskin.ir">قالب وبلاگ